Popcorn Hour A-500 Pro

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: brak informacji
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 3 099,00 zł 3099.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Wraz z modelem PopcornHour A-500 PRO CloudMedia umacnia swoją pozycję w segmencie odtwarzaczy multimedialnych klasy premium. Sercem urządzenia jest procesor Sigma Designs SMP8758 - dwurdzeniowa, a więc dwa razy wydajniejsza wersja układu zastosowanego w modelu VTen. Metalowa obudowa znana z modelu A410, z wydajnym chłodzeniem pasywnym i opcją instalacji wewnętrznego dysku wyróżnia się złączem słuchawkowym na froncie i dodatkowymi złączami XLR audio z tyłu obudowy. W nowym modelu producent bardzo poważnie potraktował tor audio, wyraźnie dedykując sprzęt odbiorcom przykładających dużą wagę do jakości odtwarzanego dźwięku. W torze analogowym znajdziemy 32-bitowy układ układ DAC ESS Sabre ES9018K2M odpowiedzialny za doprowadzenie sygnału do niezbalansowanych złącz XLR, pary wyjść RCA oraz wyjścia słuchawkowego.
Procesor Sigma, tradycyjnie zapewniający najwyższą jakość cyfrowej obróbki obrazu, generuje sygnał wideo w rozdzielczości maksymalnej 4K. Dostępne są opcje adaptacyjnego ulepszania obrazu VXP sprawdzające się szczególnie przy skalowaniu materiałów wideo oraz przy odtwarzaniu filmów 3D.
Oprogramowanie urządzenia oferuje szereg funkcji znanych z modelu VTEN oraz urządzeń serii A i C. Dostępny jest Jukebox NMJ, ulepszone wersje mobilnych aplikacji NMJ Nawigator i Market Aplikacji. Zachowano rozbudowane możliwości obsługi i dekodowania wszelkich materiałów i formatów audio i wideo, w tym obsługę kodeka H265 oraz plików audio HiRes oraz DSD. Nowością jest możliwość alternatywnego uruchomienia sprzętu pod kontrolą systemu Android.

Procesor i szybkość działania

Popcorn Hour A-500 PRO - procesor Sigma Designs SMP8758 DualCore Wszystkie odtwarzacze Popcorn Hour, od pierwszego modelu A100, budowane były w oparciu o specjalizowane procesory marki Sigma Design. Każdy nowy odtwarzacz wprowadzany na rynek wykorzystywał najnowszą generację układów projektowanych specjalnie dla odtwarzaczy multimedialnych klasy premium. Z każdą generacją użytkownicy dostawali nowe funkcjonalności i możliwości związane z rozwojem formatów i technologii audio-wideo.
Odtwarzacz Popcorn Hour A-500 PRO, zbudowano w oparciu o procesor SMP8758 (1200MHz DualCore) zapewniający sprawną obsługę formatów wideo FullHD, 3D oraz UltraHD/4K. Układ zapewnia wsparcie dekodowania wszelkich formatów audio i wideo, wliczając w to kodek HEVC H.265, obsługę formatów 3D oraz niezwykle wydajną pracę w sieci. Zastosowana w procesorze technologia VXP oferuje rozbudowane opcje aktywnej korekty obrazu SD, HD, 4K i 3D, znacząco poprawiając jakość odtwarzanych materiałów wideo.
Odtwarzacz posaida kieszeń na dysk twardy 3.5" lub 2.5", wyposażony został w szybkie złącze USB 3.0 dla łączności z komputerem PC, dwa porty host USB oraz złącze sieci LAN 1Gbit. Obsługa sieci 1Gbit połączona z wysoką wydajnością procesora zapewnia wysokie transfery danych, zapewniające płynne odtwarzanie wszelkich materiałów wideo z domowych serwerów NAS, pozwala też na wykorzystanie A-500 PRO w roli prostego serwera plików.

Referencyjna jakość wideo i audio

A-500 PRO jest w stanie odtwarzać materiały wideo o jakości przewyższającej standardy stosowane na dyskach BluRay czy BluRay 3D. Klasę zastosowanych rozwiązań definiuje maksymalna rozdzielczość wyjścia 4K (3840x2160), sprzętowe wsparcie dla kodeka HEVC/H265 z głebią kolorystyczna 10bit oraz możliwości przetwarzania strumieni wideo o przepływności do 160Mbps. Kodek HEVC/H265 (High Efficiency Video Coding), w stosunku do swego poprzednika (H264), oferuje co najmniej dwa razy większą efektywność kodowania materiału wideo, co przekłada się na mniejsze rozmiary plików i mniejsze wymogi na przepustowość łączy internetowych przy odtwarzaniu strumieniowym. Kodek ten doskonale nadaje się do kodowania materiałów wideo w rozdzielczości 4K, coraz częściej jest także spotykany w materiałach FullHD.
Odtwarzacz A-500 PRO bez problemu odtworzy pliki wideo UltraHD kodowane w standardzie H264 oraz H265 oraz sprawnie przeskaluje do 4K materiały w niższej rozdzielczości. Wyjście HDMI obsługuje tryby 12-bit deep color oraz xvYCC. Jakość i płynność obrazu UltraHD/4K oraz 1080p pozostaje na najwyższym poziomie, nieosiągalnym dla konkurencyjnych budżetowych odtwarzaczy.
Odtwarzacz w pełni obsługuje tryb 24p oraz umiejętnie dobiera częstotliwości odświeżania obrazu na wyjściu HDMI zależnie od odtwarzanego materiału wideo - zapewniając zawsze maksymalną płynność odtwarzania. Zastosowane rozwiązania sprzętowe oraz szybka pamięć podręczna DDR3 o pojemności 1024MB gwarantują bezproblemowe odtwarzanie plików wideo we wszystkich najpopularniejszych formatach, w dowolnej rozdzielczości, zarówno z nośników lokalnych jako i przez sieć. W pełni obsługiwane są także formaty 3D FullHD.
Unikalna technologia VXP Video Processing zastosowana w procesorze, odpowiada za zaawansowane skalowanie materiałów (SD do FullHD, SD i FullHD do 4K itd), aktywne usuwanie przeplotu z detekcją kadencji, dynamiczną korektę kontrastu, poprawę szczegółowości obrazu i wygładzanie krawędzi. Algorytmy te znacząco poprawiając jakość obrazu 2D i 3D, szczególnie w przypadku plików skompresowanych.
Wielokanałowe ścieżki audio w formatach DTS, DTS-HD, DolbyDigital czy Dolby TrueHD odtwarzane są w pełnym formacie 7.1 kanałów lub są dekodowane do 2 kanałów dla systemów kina domowego bez amplitunera wielokanałowego. Odtwarzacz obsługuje wiele popularnych muzycznych formatów audio (MP3, FLAC, WMA, OGG, WAV, APE), także w jakości 192kHz/24bit. Pozwala na uruchomienie prezentacji zdjęć w formatach JPG, BMP, PNG, GIF, z różnymi efektami przejść i muzyką w tle.
Popcorn Hour A-500 PRO - układ ESS i DSD Popcorn Hour A-500 PRO wyposażono w wysokiej klasy, 32-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy DAC ESS (układ Sabre32 ES9018K2M) który odpowiada za wysoką, audiofilską jakość dźwięku na analogowych wyjściach odtwarzacza. A500 PRO wyposażono też wyjście słuchawkowe oraz w parę niezbalanoswanych analogowych wyjść XLR z dynamiką na poziomie 122dB przy niezwykle niskim poziomie zniekształceń.
Moc głównego procesora pozwala na obsługę i odtwarzanie nieskompresowanych materiałów audio wysokiej rozdzielczości, stereofonicznych oraz wielokanałowych, w rozdzielczości do 32bit/384kHz. Urządzenie zapewnia także obsługę plików DSD, w formacie DSD64 (2ch i mch), DSD128 (kodowanie z płyt SACD), DSD256 a nawet DSD512. Odtwarzane są też obrazy ISO płyt DSD. Tryb odtwarzania bez przerw (gapless) dostępny jest dla formatów MP3, WAV, FLAC oraz DSD.

Doskonały Jukebox

Oprogramowanie systemowe odtwarzaczy Popcorn Hour A-500 PRO zawiera przyjazny dla użytkownika, obrazkowy interfejs do przeglądania, odtwarzania oraz zarządzania dużymi bibliotekami plików multimedialnych z filmami, muzyką i zdjęciami. Networked Media Jukebox, dzięki dwurdzeniowemu, wydajnemu procesorowi zastosowanemu w odtwarzaczu A-500 PRO, działa bardzo szybko i płynnie, wydajnie indeksuje dane i pobiera opisy z internetu.
Użytkownik ma możliwość wyboru i zmiany grafik do filmów, z puli dostępnych w internetowej bazie danych. Przy wyszukiwaniu oprogramowanie uwzględnia wprowadzone ustawienia językowe i w pierwszej kolejności wyszukuje opisy i okładki właściwe dla kraju użytkownika.
Popcorn Hour A-500 PRO - pobieranie napisów Innym bardzo cennym i unikalnym dodatkiem, który z pewnością docenią polscy użytkownicy, jest funkcja wyszukiwania i pobierania napisów do filmów. Odtwarzacz wyszukuje napisy w internecie (korzystając z zasobów OpenSubtitles.org), z uwzględnieniem opcji językowych, wyświetla znalezione wersje i pozwala na pobranie pliku w taki sposób, że napisy są gotowe do działania bez dodatkowych konwersji.

Nowoczesna aplikacja mobilna - NMJ Navigator

NMJ Navigator, dostępny w najnowszym odtwarzaczu Popcorn Hour A-500 PRO, pozwala na przeniesienie informacji o zasobach Media Jukebox-a na ekran tabletu. Użytkownik może sprawnie przeglądać bibliotekę mediów, wyszukiwać oraz kontrolować odtwarzanie za pośrednictwem interfejsu dotykowego. Zasoby filmowe i muzyczne zgromadzone przez odtwarzacz, z opisami, okładkami, grafikami są prezentowane na ekranie tabletu w taki sam sposób, jak na ekranie TV.
Aplikacja zapewnia także szybkie wyszukiwanie rozszerzonych informacji o filmach w internecie oraz oferuje połączenie z kontami użytkownika na portalach społecznościowych.

Główne cechy odtwarzacza

 • Wydajny procesor Sigma Designs SMP8758 1200MHz DualCore z obsługą 3D i wideo 4K
 • Wyjście HDMI, z sygnałem do 4K (3840x2160 30Hz), obsługą trybu 24p, 10/12bit color-depth, oraz trybów FullHD 3D
 • VXP Video Processing - zaimplementowane algorytmy przetwarzające i poprawiające obraz SD i HD (2D i 3D) oraz UltraHD w czasie rzeczywistym oraz poprawiające jakość skalowania obrazu do rozdzielczości FullHD i 4K.
 • Sprzętowa obsługa kodeka HEVC (h265) dla rozdzielczości maksymalnej 4K 30fps, przetwarzanie z głębią kolorystyczną 10bit.
 • Obsługa plików 3D SBS, TAB, MK3D, BD 3D (ISO, BDMV) i innych z napisami 3D
 • Obsługa formatów Audio HD: DTS HD-HR, DTS HD-MA, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD
 • Cyfrowe optyczne oraz koaksjalne wyjścia audio
 • Wysokiej klasy 32-bitowy przetwornik DAC ESS Sabre32 ES9018K2M z dynamiką sięgającą 122dB (dla wyjść XLR)
 • Analogowe wyjścia audio 2xXLR, 2xRCA
 • Złącze słuchawkowe na froncie
 • Złącze sieci Gigabit Ethernet (RJ45) z wysokimi transferami danych
 • Możliwość podłączenia adaptera WiFi na USB (adapter jest sprzedawany oddzielnie).
 • 2 złącza host USB 2.0 do podłączania zewnętrznych pamięci i dysków USB.
 • Czytnik kart pamięci SD/SDHC
 • Masywna metalowa obudowa zaprojektowana przez specjalistów z Silverstone, z pasywnym chłodzeniem - zapewnia cichą pracę urządzenia.

 • Odtwarzanie wideo w SD, HD i 4K w formatach MPEG2 (TS/PS), MPEG4 (w tym H264, H265, AVCHD), WMV i innych, obsługa MKV
 • Odtwarzanie obrazów ISO i katalogów BDMV z kopiami płyt BluRay i BluRay 3D, z nawigacją (zmiana rozdziałów, ścieżek audio i napisów)
 • Odtwarzania kopii płyt DVD (ISO, VIDEO_TS) z nawigacją po zawartości i dostępem do ustawień.
 • Obsługa polskich napisów do filmów z zewnętrznych plików oraz wbudowanych w MKV i M2TS, obsługa napisów 3D
 • Dual-Boot - możliwość alternatywnego uruchomienia odtwarzacza pod kontrolą systemu Android (opcja dostępna w przyszłości)
 • Integracja z internetowymi filmowymi bazami danych, bieżące pobieranie grafik i opisów dla filmów z możliwością trwałego ich zapisania na nośniku lokalnym.
 • Wbudowany mechanizm wyszukujący i pobierający z internetu napisy do filmów (w ponad 20 językach, w tym po polsku).
 • NMJ Navigator - pełna, obrazkowa nawigacja po filmowych i muzycznych zasobach bazy danych odtwarzacza za pośrednictwem tabletów iPad i tabletów z systemem Android.
 • Wbudowany Media Jukebox (NMJ) pozwalający na katalogowanie, wyszukiwanie o przeglądanie plików z dysku przy użyciu atrakcyjnego graficznego interfejsu.
 • Music Home UI - automatyczne uruchamienie odtwarzacza muzycznyego przy starcie systemu
 • Dekodery audio dla FLAC, APE, OGG, ADIF, ADTS, AC3, DTS, DSD i innych
 • Odtwarzanie plików muzycznych hiRes FLAC i WAV (96 i 192kHz / 24b)
 • Obsługa formatu DSD (do DSD512) - kodowania audio stosowanego na płytach SACD, obsługa DSD ISO
 • Gapless playback - odtwarzanie plików muzycznych FLAC, WAV, MP3 i DSD bez przerw, shuffle - odtwarzanie w losowej kolejności.
 • Obsługa plików graficznych JPG, BMP, GIF (JPG wspierany sprzętowo przez procesor), informacja o parametrach zdjęcia (JPG) z danych EXIF
 • Odtwarzacz muzyki działający w tle, np. podczas przeglądania plików czy pokazu slajdów.
 • Opcja budowy bieżącej kolejki odtwarzania plików muzycznych składającej się wielu albumów/utworów
 • Klient Samba, NFS i UPnP, pozwalający na odtwarzanie materiałów przez sieć lokalną.
 • Serwer NAS, FTP, NFS, Media server, UPnP, klient grup usenetowych
 • Klient Bittorrent
 • Market Aplikacji - ponad 60 aplikacji internetowych oferujących dostęp do serwisów audio i wideo, serwisów społecznościowych gier i innych
 • Widżet pogody, wyświetlający na ekranie informacje o pogodzie i czasie dla ustalonej lokalizacji
 • Możliwość ingerencji w strukturę menu głównego, przypisania własnych skrótów do folderów z dysków lokalnych i sieciowych oraz aplikacji z Marketu, opcja zmiany grafiki tła
 • Wielojęzyczne, intuicyjne menu obejmujące także język polski.
 • Pilot IR z podświetlanymi przyciskami

Specyfikacja

Konstrukcja Procesor główny: Sigma Designs SMP8758 1200MHz DualCore
Architektura: SoC, ARM Cortex A9
Pamięć: 2048MB DDR3 DRAM , 512MB SLC NAND Flash
DAC: ESS Sabre32 ES9018K2M
Obudowa Czarna, wykonana z aluminium, chłodzona pasywnie, bez wentylatora.
Dysk Obudowa jest przystosowana do montażu jednego dysku 2.5" lub 3.5" ze złączem SATA (zgodne z SATA 1/2/3)
Dysk instaluje się w łatwo dostępnej kieszeni zamykanej na kluczyk
Obsługiwane pojemności: do 32TB (dla formatu EXT3)
Zalecane jest stosowanie dysków o obniżonej prędkości obrotowej, serii Green/LowPower (poniżej 7200rpm)
Obsługiwane formaty partycji: EXT2, EXT3, FAT32, NTFS
Odtwarzacz może pracować bez dysku. Do uruchomienia serwera Samba, NFS, FTP, UPnP, klienta BitTorrent wymagane jest zainstalowanie i sformatowanie dysku w obudowie (EXT3).
Złącza Wyjście HDMI (v1.4b, FullHD do 1080p 60Hz, 4K (3840x2160) 24/25/30Hz, obsługa CEC, 12-bit color, HDCP)
Wyjście wideo Component (do 1080p)
Wyjście audio stereo (2xRCA) obsługiwane przez układ DAC ESS
Wyjście audio stereo (2xXLR) obsługiwane przez układ DAC ESS
Wyjście słuchawkowe
Wyjście cyfrowe audio (optyczne, do 192kHz)
Wyjście cyfrowe audio (koncentryczne, do 192kHz)
Złącze LAN 10/100/1000 Base-TX
Złącza HOST USB 2.0 (2 gniazda: jedno z boku, drugie z tyłu)
Czytnik kart pamięci SD/SDHC
Złącze PC USB 3.0
Złącze zasilania 12V DC
Charakterystyka wyjść analogowych XLR:
  Zakres: 20Hz ? 20kHz
 THD+N Ratio: -114dB (1kHz at 0dBFS, 20kHz LPF)
 S/N Ratio: 122dB (A-weighted)
RCA:
 Zakres: 20Hz ? 20kHz
 THD+N Ratio: -108dB (1kHz at 0dBFS, 20kHz LPF)
 S/N Ratio: 117dB (A-weighted)
Słuchawki:
 Zakres: 20Hz ? 20kHz
 THD+N Ratio: -89dB (1kHz at 0dBFS, 20kHz LPF)
 S/N Ratio: 99dB (A-weighted)
Przetwarzanie obrazu Obsługa przestrzeni kolorystycznych sRGB(16-235), sRGB(0-255), YCbCr(BT.601), YCbCr(BT.709), YCbCr(Auto) - dla kompatybilnych monitorów i ekranów TV.
Obsługa trybów Framerate Sync - dopasowania częstotliwości wyjścia HDMI do ilości klatek na sekundę w materiale filmowym.
Praca w trybach 12-bit deep color oraz xvYCC
Przetwarzanie obrazu VXP :
  - adaptatywna poprawa kontrastu w cieniach (0-10)
  - adaptatywna poprawa kontrastu w światłach (0-10)
  - adaptaywne usuwanie przeplotu i kadencji (wł/wył)
Obsługiwane formaty wideo M1V, M2V, M4V, M2P, MPG, VOB TS, TP, TRP, M2T, M2TS, MTS, AVI
ASF, WMV, MKV, 3DMKV, MKV MVC, MOV, MP4, RMP4
AVC (h264, max: 1080p 60fps, 8bit color)
HEVC (H265, max: 4Kx2K 30fps, 10bit color), Main Profile @L4.1, Main 10 Profile @L4.1
Inne: obrazy ISO płyt DVD Video, kopie płyt DVD (IFO) - pełne odtwarzanie z nawigacją, format AVCHD z nawigacją
Obsługa obrazów ISO i kopii (BMVD) płyt BD i BD 3D Video - uproszczona, bez obsługi menu (zmiana napisów, ścieżek audio, przeskok do rozdziału)
Akceptowane bitrate >= 140Mbps (dla HEVC 4K).
Obsługiwane formaty audio AAC, M4A, MPEG audio (MP1, MP2, MP3, MPA), WAV, WMA, AIFF, FLAC, OGG, APE, TTA, DTS, ALAC
DSD (DSD64-2ch, DSD64-mch, DSD128-2ch, DSD256 z plików dff i dsf), SACD-ISO
Opcje przetwarzania audio Niezależne ustawienie RAW/PCM dla wyjść cyfrowych, dla formatów: DolbyDigital, DTS, PCM, AAC i WMA Pro
Dekodowanie DTS/DTS-MA/AC3 do stereo PCM
Sygnał PassThrough (RAW/Bitstream) dla: DTS, DTS-HD, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DTS-X, Atmos, itd
Dekodowanie DSD do PCM (44Khz lub 176Khz)
Możliwość wyłączenia audio na HDMI
Obsługiwane formaty napisów MicroDVD [.sub]
SubRip [.srt]
Sub Station Alpha [.ssa]
SUB/IDX
PGS (napisy z plików m2ts, format BluRay)
Pełna obsługa napisów dla kopii DVD (ISO/IFO)
Obsługa napisów z polskimi znakami.
Opcje zmiany wielkości, położenia, koloru (dla czcionki i tła) i czasowej synchronizacji z obrazem.
Obsługa napisów 3D
Opcja pobierania napisów z internetu z OpenSubtitles.org
Obsługiwane formaty zdjęć JPEG, BMP, PNG, GIF, TIFF
Obsługa danych EXIF dla JPG
Tryb pokazu slajdów z efektami przejść i interwałem od 1sek do 10min.
Praca w sieci Protokoły:
  Bonjour (dla MAC OS), UPnP (AV, SSDP, DMR), SMB (Samba/CIFS), FTP, NFS
Dostęp do zasobów sieciowych:
  SAMBA (SMB), NFS, UPnP/DLNA
Menadżer pobierania plików
  - BitTorrent P2P (Transmission)
  - Menadżer pobierania plików z grup Usenet
Tryb serwera NAS:
  SMB (Samba), FTP, NFS, UPnP
Opcja mapowania zasobów sieciowych w odtwarzaczu (Samba/NFS) z zapamiętaniem loginu i hasła
Aplikacje mobilne NMJ Navigator i Mobile NMJ dla systemów Android oraz iOS
Najważniejsze aplikacje dostępne w Markecie
(stan na maj 2015)
Wideo: YouTube, BigStar, KartinaTV, Blinkx, MotorZTV, CNN Podcasts, cnet.tv, Revision3, OnlineTVRecorder, Flingo, CBS Podcats, WDR Podcast, Khan Academy, KiniTV, TED, RT, GoFightLive i inne
Zdjęcia : Picasaweb, Photobucket, SmugMug
Informacje RSS : RSS reader
Audio i Radio : SHOUTCast Radio, TuneIN, SoundCloud, IndieFeed, SunFly, iKala
Inne: Facebook, Twitter, Plex, Sudoku, gry Caves of Hades i TinPot, Puzzle i inne, internet SpeedTest
Dual Boot Opcjonala instalacja alternatywnego systemu operacyjnego (Android, opcja zaplanowana na przyszłość).
Inne Konfigurowalny Widżet z pogodą, widoczny na ekranie głównego menu.
Możliwość odtwarzania muzyki w tle, np przy wyświetlaniu zdjęć.
Wygaszacz ekranu (1-60min)
Zegar aktualizowany przez internet
Kontrola rodzicielska, kontrola dostępu do plików i do ustawień
Uaktualnianie oprogramowania przez internet.
Zasilanie Zasilacz ACin 100~240V 50-60Hz, DCout 12V 3.33A max
Zasilanie pilota: 2x AAA (baterie są w zestawie)
Wymiary i waga Wymiary: 182mm x 158mm x 56mm (S x G x W)
Waga: ok ?g (sam odtwarzacz)
Zawartość opakowania Odtwarzacz Popcorn Hour A-500 PRO, pilot zdalnego sterowania, baterie do pilota, kabel HDMI, kabel USB 3.0, komplet śrubek do zamontowania dysków 3.5" oraz 2.5", kluczyk do kieszeni dysku, zasilacz sieciowy, broszura QuickStart.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka

Oblicz wysokość raty

Oblicz wysokość raty

darmowa wysyłka od 999 pln

PREORDER
Amiibo Cat Mario & Cat Peach
Amiibo Cat Mario & Cat Peach
149,00 zł
szt.
Premiera 12.02.2021
Gra Harvest Moon: One World (Nintendo Switch)
Gra Harvest Moon: One World (Nintendo Switch)
229,00 zł 219,00 zł
szt.
Premiera 05.03.2021
Gra Super Mario 3D World + Bowser's Fury (Nintendo Switch)
Gra Super Mario 3D World + Bowser's Fury (Nintendo Switch)
229,00 zł 219,00 zł
szt.
Premiera 12.02.2021
Gra Bravely Default II (Nintendo Switch)
Gra Bravely Default II (Nintendo Switch)
229,00 zł 219,00 zł
szt.
Premiera 26.02.2021
Gra Monster Hunter Rise (Nintendo Switch)
Gra Monster Hunter Rise (Nintendo Switch)
229,00 zł 219,00 zł
szt.
Premiera 26.03.2021
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl